Aktualności

CERAMIC PRO W NASZYM STUDIO !

24 stycznia 2022
Czytaj więcej

Witajcie w tej cudownej śnieżnej aurze!

10 lutego 2021
Mimo trudności w poruszaniu ⛸️🛷 jest przepięknie!Tak jak lakier nowego Volvo XC90 prosto z salonu, przyznacie że świeci się jak śnieg w pełnym słońcu ?😉 A stało się tak dlatego, że klient dokonał dobrego wyboru i postanowił zabezpieczyć go powłoką ceramiczną 🏅 Teraz żadna sól 🧂, czy temperatura☀️🌧️ nie jest mu straszna!Zalety powłoki są ogromne!Między . . .
Czytaj więcej

Witajcie kochani w Nowym Roku 2021!

4 stycznia 2021
Mamy nadzieję, że dla każdego z was zaczął się on pomyślnie, a jeśli nie to niech się takim stanie!Za oknem pruszy śnieg 🌨️ to może w tym roku chodź trochę zimy nam będzie dane…, tego nam i wam życzymy, ale uważajcie na wasze samochody…😊 one nie chcą być niszczone od soli sypanej na jezdni, one . . .
Czytaj więcej

Profesjonalne rozwiązania dla Twojego SAMOCHODU!

Przyjemniejsza jazda w zasięgu ręki

Sprawdź i przekonaj się jak możemy Ci pomóc.

Zamów darmową wycenę

Sprawdź nas już dziś!

W naszym studio oferujemy nowoczesne usługi i zabiegi z zakresu auto detailingu, które przedłużają żywotność samochodów oraz poprawiają ich wygląd. Jazda autem, które pomimo intensywnej eksploatacji wciąż wygląda jak nowe, to prawdziwa przyjemność. W każdy projekt mocno się angażujemy – detailing to nasza prawdziwa pasja, która dostarcza nam codziennie wiele satysfakcji!

Kontakt

CarOdnowa Wyzwolenia 73b, 85-790 Bydgoszcz