O nas

Prowadzenie profesjonalnego Studia Detailingu to codzienna praca, która wymaga zaangażowania. Doprowadzanie samochodów do perfekcyjnego wyglądu zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz, stało się jednak przede wszystkim naszą pasją. Cieszymy, że możemy wspierać klientów, aktywnie opiekując się ich autami. Wykonujemy podstawowe usługi renowacji, zabiegi pielęgnacyjne. Oferujemy również kompleksowy detailing, dzięki któremu samochody naszych klientów dłużej zachowują świetny wygląd i mimo regularnej eksploatacji wspaniale się prezentują. Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, biorąc na warsztat luksusowe, sportowe i codzienne modele pojazdów.

Niezależnie od tego, jakim samochodem poruszasz się na co dzień, w CarOdnowa pomożemy Ci zadbać o piękny wygląd Twojego auta. Gwarantujemy, że po opuszczeniu naszego Studia, będziesz miał poczucie satysfakcji, które nie opuści Cię przez wiele kilometrów!

W naszym studio z przyjemnością podejmujemy się skomplikowanych zadań. Świadczymy kompleksowe usługi, które wymagają zaangażowania i doskonałej znajomości rzemiosła. Wiemy, że dla wielu kierowców ogromne znaczenie ma to, jak prezentuje się ich auto zarówno w ruchu ulicznym, jak i na parkingu. Cieszymy się, że możemy spełniać marzenia naszych klientów o zadbanym i przyciągającym wzrok samochodzie, a jednocześnie dbać o bezpieczeństwo pojazdów, stosując odpowiednie zabezpieczenia powłoki lakierniczej i innych elementów. Współczesne zabiegi car detailingu wpływają na przedłużenie żywotności auta. Co więcej, jazda pięknym samochodem to przecież prawdziwa przyjemność.

Inwestycja na pewno się zwróci. Zadbane pojazdy sprzedają się lepiej niż pozostałe, bo wymagania klientów co do stanu technicznego i wizualnego pojazdów „z drugiej ręki” stale rosną. Pomyśl o autodetailingu w dalszej perspektywie, biorąc pod uwagę także satysfakcjonującą wartość auta przy odsprzedaży za kilka lat.

Kontakt

Nasz zespół

Dawid
Asia
Adam

Co nas wyróżnia?

Doświadczenie

w motoryzacji

Dbałość

o szczegóły

Pasja

do wykonywanej pracy

Jakość

na najwyższym poziomie

Dlaczego warto z nami współpracować?

Zdajemy sobie sprawę, że wybór miejsca, w którym zostanie wykonana usługa autodetailingu, nie może być dziełem przypadku! Wiemy też, że przed odwiedzeniem konkretnego serwisu, chcesz dowiedzieć się jak najwięcej na temat jego oferty, standardów, a także poznać opinie innych klientów. Dlaczego warto współpracować z nami? Efekty naszych prac z zakresu autodetailingu są naprawdę widoczne – obejrzyj zdjęcia z przykładowych realizacji.

  • Dobrze znamy się na tym, co robimy – nie tylko wykonamy usługę, którą wskażesz, ale też doradzimy Ci wybór najlepszej technologii, mając na uwadze indywidualne potrzeby samochodu.
  • Mamy wielu zadowolonych klientów – pasja oraz wiedza na temat tego, co robimy, sprawiły, że nasza marka w krótkim czasie zyskała rozpoznawalność i cieszy się zaufaniem zmotoryzowanych – nie tylko z Bydgoszczy!

Autodetailing w Bydgoszczy – nasze usługi

Świadczymy wiele usług określanych ogólnie jako autodetailing. Jest to szereg czynności wykonywanych po to, aby przywrócić autom dawny blask i zabezpieczyć je przed dalszym zużyciem. Ta wieloetapowa usługa obejmuje:

  • regenerację i konserwowanie lakieru,
  • polerowanie powłoki lakierniczej,
  • oczyszczanie karoserii,
  • czyszczenie podsufitek, kokpitów, elementów metalowych i plastikowych.

Autodetailing to nie tylko praca na zewnątrz auta, ale też w jego wnętrzu. Wszystko po to, aby przestrzeń kierowcy, pasażerów, a także bagażnik były czyste i wyglądały niemal jak w dniu, gdy auto opuściło salon sprzedaży. Choć wydaje się to trudne do osiągnięcia, to jednak my udowadniamy, że nie ma rzeczy niemożliwych. Do realizacji zadań zabieramy się zawsze z zaangażowaniem i nową energią.

Zapraszamy do CarOdnowa, gdzie pracują specjaliści i pasjonaci, którzy uwielbiają przywracać samochodom ich świetny wygląd!

Profesjonalne rozwiązania dla Twojego SAMOCHODU!

Przyjemniejsza jazda w zasięgu ręki

Sprawdź i przekonaj się jak możemy Ci pomóc.

Zamów darmową wycenę

Sprawdź nas już dziś!

W naszym studio oferujemy nowoczesne usługi i zabiegi z zakresu auto detailingu, które przedłużają żywotność samochodów oraz poprawiają ich wygląd. Jazda autem, które pomimo intensywnej eksploatacji wciąż wygląda jak nowe, to prawdziwa przyjemność. W każdy projekt mocno się angażujemy – detailing to nasza prawdziwa pasja, która dostarcza nam codziennie wiele satysfakcji!

Kontakt

CarOdnowa Wyzwolenia 73b, 85-790 Bydgoszcz